6.6 / 10
1 6

Hızlı ve Öfkeli serinin 2. filmi Hızlı ve Öfkeli 2: Daha Hızlı Daha Öfkeli, Los Angeles’taki olayların ardından ana karakterimiz olan Brian O’Conner’ın (Vin Diesel olmadan) Miami’de yeni bir başlangıç yapmaya çalıştığı yerde başlıyor. Fakat Brian, eski düşmanlarından biri olan uyuşturucu kaçakçısı Carter Verone’ün (Cole Hauser) peşine düşer. Carter Verone, Brian ve eski arkadaşı Roman Pearce’i (Tyrese Gibson) kullanarak uyuşturucu ticaretini genişletmeye çalışmaktadır.

Brian, bu görevde gizli bir federal ajan olan Monica Fuentes (Eva Mendes) ile işbirliği yapar. İkilinin görevi, Verone’nin uyuşturucularını ele geçirmek ve onu yakalamaktır. Bunun için hızlı arabalara, tehlikeli yarışlara ve çatışmalara ihtiyaçları vardır.

Film, hız, aksiyon ve adrenalini yüksek seviyeye çıkarıyor. Brian ve Roman, Verone’nin peşine düşerken aksiyonun dozunun arttığını görebilirsiniz.

2003 yapımı Aksiyon türündeki Hızlı ve Öfkeli 2 – 2 Fast 2 Furious filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile 4K izleyebilirsiniz.

Orjinal Adı2 Fast 2 Furious Film Süre107 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Aksiyon, Gerilim, Suç, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen John Singleton Oyuncular Paul Walker,Tyrese Gibson,Cole Hauser,Eva Mendes,Ludacris,Thom Barry,James Remar,Devon Aoki
Filme Yorum Yaz