3.0 / 10
1 45

fast X – Hızlı ve Öfkeli 10 filmi, serinin önceki filmindeki olaylara dayanıyor. Dom, ailesine büyük bir tehdit altındadır ve özellikle oğlu Brian’ı koruma arzusuyla doludur. Sessiz ve huzurlu bir yaşam sürme hayali kurarken, eski bir düşman yeniden belirir ve Dom, ekibini tekrar bir araya getirir. Ekip, zorlu bir mücadele verirken, bu mücadeleyi Fast X yani serinin onuncu filmine taşımaya karar verir.

Filmde, aksiyon dolu sahnelerin yanı sıra aile bağları ve fedakarlık gibi temalar da işleniyor. Ekip, davayı kapatmak için neleri göze alacaklarını ve neleri feda etmeleri gerektiğini düşünmek zorunda kalır.

Hızlı ve Öfkeli serisinin önceki filmlerinden tanıdık yüzlerin yanı sıra, yeni oyuncular da kadroya katıldı. Vin Diesel, Nathalie Emmanuel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, John Cena, Sung Kang, Ludacris gibi ünlü isimlere ek olarak Brie Larson, Jason Momoa, Charlize Theron, Daniela Melchior gibi yeni oyuncular da filmde rol aldı.

Yönetmenlik koltuğunda Louis Leterrier yer alırken, senaryo Justin Lin ve Gary Scott Thompson tarafından kaleme alındı. Thompson, önceki Hızlı ve Öfkeli filmlerinin yanı sıra Knight Rider ve Taxi Brooklyn gibi projelerde de senaristlik yapmış bir isimdir.

Fast X, aksiyon severlerin heyecanla beklediği bir yapım olarak, serinin karakterlerini ve hikayesini yeni bir seviyeye taşımayı hedefliyor. Fast X – Hızlı ve Öfkeli serisinin dokuzuncu filminin devamı niteliğinde ve 19 Mayıs 2023 tarihinde vizyona girdi. Aksiyon, macera ve suç türlerine ait olan bu yapımın orijinal dili İngilizce’dir.

2023 yapımı Aksiyon türündeki Hızlı ve Öfkeli 10 – Fast X filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile kesintisiz ve donmadan 4K izleyebilirsiniz.

Orjinal AdıFast X Film Süre141 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Gizem, Macera, Suç, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Louis Leterrier Oyuncular Vin Diesel,Michelle Rodriguez,Jason Statham,Jordana Brewster,Tyrese Gibson,Ludacris,Nathalie Emmanuel,Charlize Theron
Filme Yorum Yaz
Yorumlar ( 1 Yorum )
Ayşe  - 31 Ocak 2024 'de yazıldı. Yanıtla

Sacmaliktv ye yansımıyor