7.8 / 10
1 3

Hızlı ve Öfkeli 1 aksiyon ve hız tutkunları için heyecan verici bir film olarak tanınıyor. Hızlı arabalar, tehlikeli yarışlar ve karmaşık ilişkilerle dolu bir hikayei beyazperdeye aktarıyor.

Film, ana karakterimiz Dominic Toretto (Dom) adında bir sokak yarışçısı ve aynı zamanda yasa dışı yarışlar düzenleyen bir grup insanın lideridir. Dom ve ekibi, Los Angeles sokaklarında hızlı arabalarla yarışırken aynı zamanda otomobil hırsızlığı da yapmaktadır. Fakat Dom’un ekip üyeleri, Los Angeles polisi tarafından izlenir ve Dom’un kardeşi Mia, polis memuru Brian O’Conner ile yakınlaşır.

Brian, Dom’un ekibine sızarak yasa dışı faaliyetlerini araştırmaya başlar. Ancak Brian, Dom ile arkadaşlık kurar ve onun kardeşi Mia’ya aşık olur. Bu durum, Brian’ın görevini tehlikeye atar.

Film, hızlı arabalar, tehlikeli yarışlar ve çatışmalarla dolu. Brian, gerçek kimliğini gizlemeye çalışırken, Dom ve ekibi polislerle olan gerilimi artırır. Sonunda, Dom ve Brian, hem dostluklarını hem de aidiyetlerini sorgulamak zorunda kalırlar.

2001 yapımı Aksiyon türündeki Hızlı ve Öfkeli 1 – The Fast and the Furious filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile 4K izleyin.

Orjinal AdıThe Fast and the Furious Film Süre106 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Aksiyon, Gerilim, Suç, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen Rob Cohen Oyuncular Vin Diesel,Paul Walker,Michelle Rodriguez,Jordana Brewster,Rick Yune,Chad Lindberg,Johnny Strong,Matt Schulze
Filme Yorum Yaz