Haydutlar 1 izle

Beomjoidosi 1 - The Outlaws

7.2 / 10
1 1

Seul’ün karanlık yeraltı dünyası, neon ışıkları ve gürültülü caddelerin ardında gizlenen bir dehşeti barındırır. Bu karanlık labirentte, Çinli mafya lideri Jang Chen, acımasızlığıyla ün kazanmıştır. Eski ve tehlikeli bir Çin mahallesinin dar sokaklarında hüküm süren Chen, tefecilik ve haraç gibi kanlı işlerle servetini ve gücünü artırır. Yanında sadık adamları Wei Sung-Rak ve Yang-Tae ile birlikte, rakiplerine korku salan bir terör estirir.

Chen sadece acımasız değil, aynı zamanda zalimdir. Borcunu ödeyemeyenleri acımasızca cezalandırır, rakiplerini gaddarca ortadan kaldırır. Bu karanlık atmosferde, Seul’ün Çin mahallesinde dedektiflik yapan Ma Suk-Do, umut ışığı gibidir. Çinli ve Koreli çeteler arasındaki gerilimi azaltmaya çalışırken, Chen’in gölgesinde gizlenen karanlığı aydınlatmaya kararlıdır.

Orjinal AdıBeomjoidosi 1 - The Outlaws Film Süre121 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori Aksiyon, Gerilim, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Yunsung Kang Oyuncular Ma Dong-seok, Yoon Kyesang, Jo Jae-yoon, Choi Gwi-hwa, Yoon Byung-hee, Heo Dong-won, Park Gi-ryoong, Kim Gu-taek
Filme Yorum Yaz
Yorumlar ( 1 Yorum )
delicocuk86  - 4 Nisan 2024 'de yazıldı. Yanıtla

tr dublaj olmucak mi kardes