Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırıldı.
6.8 / 10
1 1

New York’un karmaşık labirentinde, Sylvia, sosyal hizmet görevlisi olarak her gün yeni hikayelere tanıklık ediyordu. Yorgun kalbi, her vaka ile biraz daha kırılırken, ruhunun derinliklerinde sönmeye yüz tutmuş bir umut ışığı hala varlığını sürdürüyordu. Kızıyla paylaştığı sade ve huzurlu yuvası, Sylvia’nın yorgun ruhuna ilaç gibi geliyordu. Annesinin şefkatli kollarında, küçük kız her gün yeni bir maceraya atılıyor, masumiyeti ile dünyayı aydınlatıyordu.

Fakat Sylvia’nın kalbinin bir köşesinde, her zaman gizemli bir karanlık gizlenmişti. Geçmişin yaraları hala tazeliğini koruyor, anılar zihninin derinliklerinde yankılanıyordu. Bu karanlığı aydınlatacak bir ışık ararken, kader Sylvia’ya beklenmedik bir sürpriz hazırladı. Bir gün, rutin hayatının monotonluğunu yırtarcasına, Saul adında bir adam geçmişten bir hayalet gibi ortaya çıktı.

Saul’un gelişiyle birlikte, Sylvia’nın dünyası bir anda altüst oldu. Geçmişin kapıları aralanırken, unutulmuş anılar ve saklı kalmış sırlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Sylvia ve Saul, birbirlerine karşı derin bir çekim hissederken, aynı zamanda travmatik deneyimlerin ve hafıza kaybının gölgesinde mücadele etmek zorunda kaldılar. Kimlik arayışı, güvensizlik ve bunama gibi zorluklar, bu iki insanın yeniden inşa etmeye çalıştığı ilişkinin önünde engel teşkil ediyordu.

Orjinal AdıMemory Film Süre99 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Michel Franco Oyuncular Jessica Chastain, Peter Sarsgaard, Brooke Timber, Blake Baumgartner, Lexie Braverman, Ross Brodar, Josh Charles, Dilone
Filme Yorum Yaz