6.0 / 10
1 10

Voldemort’un etkisi Harry Potter 6 Melez Prens filminde hem Muggle dünyasında hem de büyücüler dünyasında artmaya devam ediyor. Hogwarts artık büyücü ailelerin çocukları için tercih ettikleri bir okul olmaktan çıkmıştır. Harry, Hogwarts’a dönmek istemese de, müdürlüğe geri dönen Albus Dumbledore Harry’nin daha fazla eğitim alması gerektiğini ve önündeki savaşa hazırlanması gerektiğini düşünmektedir. Bir eğitim yılı boyunca Voldemort’u alt etmenin yollarını birlikte ararlar.

Harry Potter ve Melez Prens filminde aşk sahneleri oldukça fazla görülüyor. Severus Snape’in Lilly’e olan aşkının yanı sıra, Harry ve Ginny arasında da aşk tohumları yeşeriyor. Ron, Lavender Brown ile aşk yaşamaya başladığı için Hermione’nin ona olan aşkını fark etmez. Bu nedenle kızlar arasındaki çekişme de filme konu olmuştur.

Ancak tüm bunların yanı sıra bir öğrenci, Tom Riddle karanlık bulutları tüm evrene yaymaya başlamaktadır. Harry Potter ve Melez Prens filmi, 15 Temmuz 2009 yılında ilk kez seyircilerle buluşmuş ve hala birçok televizyon kanalında gösterilmeye devam etmektedir.

Harry Potter ve Melez Prens, 2009 yapımı bir film olup David Yates tarafından yönetilmiştir. Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson gibi ünlü oyuncuların yer aldığı bu fantastik kurgu ve macera filmi, J.K. Rowling’in aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. Film, ABD ve İngiltere’de çekildi ve birçok ödül kazanmıştır. Harry Potter serisinin hayranları tarafından hala sevilerek takip edilen bir film serisidir.

2009 yapım Harry Potter 6 Melez Prens Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçeneğiyle 4K, 1080p ve 720p Full HD kalitesiyle Hdfilmizlesene ile kesintisiz Full HD izleyin, iyi seyirler.

Orjinal AdıHarry Potter and the Half-Blood Prince Film Süre153 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Fantastik, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke ,, Yıl Yönetmen David Yates Oyuncular Daniel Radcliffe,Emma Watson,Rupert Grint,Michael Gambon,Dave Legeno,Elarica Johnson,Jim Broadbent,Geraldine Somerville
Filme Yorum Yaz