4.1 / 10
1 44

Harry Potter ve Sırlar Odası J.K. Rowling’in büyülü dünyasına devam eden ve Harry Potter’ın maceralarını anlatan ikinci filmidir. 2002 yapımı bu film, önceki serinin büyüleyici atmosferini sürdürürken yeni karakterler ve gizemlerle dolu bir hikaye sunuyor.

Yönetmenliğini Chris Columbus’un üstlendiği Harry Potter ve Sırlar Odası, büyülü dünyanın gizemlerini keşfeden genç büyücü Harry Potter’ın maceralarına devam ediyor. Başrollerde Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley) ve Emma Watson (Hermione Granger) gibi genç yetenekler yer alırken, Richard Harris (Albus Dumbledore) gibi deneyimli oyuncular da kadroda yer aldı.

Film konusunda, Harry Potter’ın ikinci yılını Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda geçirdiği bir dönemde başlar. Harry, okulun karanlık sırlarından biri olan Sırlar Odası’nın varlığını keşfeder. Bu odanın geçmişte ne tür korkunç olaylara sahne olduğunu öğrenmeye başlar ve odanın anahtarıyla ilgili önemli bir ipucunu takip etmeye karar verir.

Filmin oyuncu kadrosunda Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermione Granger), Tom Felton (Draco Malfoy), ve Richard Harris (Albus Dumbledore) gibi tanınmış isimler yer alır.

Harry Potter ve Sırlar Odası, fantastik, çocuk, macera ve gizem türlerini ustaca harmanlar. Chris Columbus’un yönetmenliğiyle, J.K. Rowling’in büyülü dünyası büyüleyici bir şekilde beyaz perdeye aktarılır.

Harry Potter ve Sırlar Odası büyülü dünyaya olan ilginin ve merakın devam etmesini sağladığı gibi J.K. Rowling’in yaratıcılığı ve film ekibinin başarısıyla, bu büyülü macera serisi sinema tarihinde unutulmaz bir yer edindi.

Hdfilmizlesene ile Harry Potter 2 Sırlar Odası Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle 4K, 1080p ve 720p Full HD gibi farklı kalitelerde Full HD izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Orjinal AdıHarry Potter and the Chamber of Secrets Film Süre161 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Aile, Fantastik, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Chris Columbus Oyuncular Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Richard Harris, Richard Griffiths, Fiona Shaw, Harry Melling, Toby Jones
Filme Yorum Yaz