5.3 / 10
1 1

1989 yılı Toronto’su, şehrin tarihindeki en karmaşık dönemlerden biriydi. Suç oranları artmış, sokaklar tehlikeyle dolmuştu. Bu karanlık dönemde, Leslie ve Reuben adında iki yakın arkadaş, kendilerini suç dolu bir dünyanın içinde buldular. Beş yıl öncesine kadar her fırsatta bir arada olan bu ikili, artık bambaşka hayatlar yaşıyordu. Yeni yaşamlarının getirdiği değişimler, dostluklarını sarsmaya başlamıştı.

Ta ki, Reuben’in kardeşinin kaçırıldığı haberi her şeyi değiştirene kadar. Artık Leslie ve Reuben için geri dönüş yoktu. Birlik olup büyük bir mücadeleye girişmekten başka çareleri yoktu. Toronto’nun kaos ve tehlike dolu sokaklarında, dayanışma ve cesaretleri tek umutlarıydı.

Zamanla, ikili kararlılıkla arkadaşlık bağlarını güçlendirdiler. Şehirlerini kurtarmak için cesurca mücadele ettiler. Uyuşturucu kriziyle başa çıkmak ve Reuben’in kardeşini kurtarmak için verdikleri savaş, onları tehlikelerle dolu bir yolculuğa sürükledi. Fakat ne olursa olsun, Leslie ve Reuben birbirlerine destek olmaya devam ettiler. Umutsuzlukla savaşarak, Toronto’nun karanlık geçmişinden aydınlık bir gelecek inşa etme çabasında birleştiler.

Orjinal AdıGoing In Film Süre97 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2022 Filmleri, Aksiyon, Dram, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Evan Rissi Oyuncular Ira Goldman, Evan Rissi, Victor D.S. Man, Chanelle Luu, David John Phillips, William Dao, Scotty Murray, Alan Shane Lewis
Filme Yorum Yaz