6.0 / 10
1 1

New York’ta yaşayan polis memuru Ali ve eşi Eda, monotonlaşan evliliklerine yeni bir soluk getirmek amacıyla uzun süredir planladıkları Avrupa tatiline çıkmaya karar verirler. İş yoğunluğu nedeniyle sürekli erteledikleri bu tatil, çiftin hayatında bir dönüm noktası olacaktır.

Avrupa’da geçirecekleri tatilin heyecanı içinde, çift bir gün kendilerini sıra dışı bir davetin içinde bulur. Bir milyarderin lüks yatında düzenlenen bir partiye davet edilen çift, bu fırsatı değerlendirmeye karar verir.

Parti gecesi, çiftin hayatındaki en unutulmaz gecelerden biri olacaktır. Gecenin ilerleyen saatlerinde, yaşlı milyarder, parti sırasında öldürülür. Çift, olayın şokunu henüz atlatamadan, kendilerini cinayetin baş şüphelisi olarak bulurlar.

Polis olan Ali’nin mesleği, durumu daha da zorlaştırır. Ali, eşinin masumiyetini kanıtlamak için elinden geleni yapar. Ancak, çiftin etrafında dolaşan şüphe bulutları, giderek daha da kalınlaşır.

Ali ve Eda, kendi tatillerinin bir kabus haline dönüşen bu olayın içinden temizlenmek ve suçsuz olduklarını kanıtlamak zorundadır.

Orjinal AdıMurder Mystery Film Süre97 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Aksiyon, Komedi, Netflix, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Kyle Newacheck Oyuncular Adam Sandler, Jennifer Aniston, Luke Evans, Terence Stamp, Gemma Arterton, David Walliams, Dany Boon, John Kani
Filme Yorum Yaz