8.5 / 10
1 1

Sebastain Danye, namıdiğer Bash, uzun yıllar kiralık katil olarak görev yapmış, emekliliğin eşiğine gelmiş bir adamdır. Ortağı Renee ile birlikte, gölgede bir hayat kurarak geçmişlerini geride bırakmaya karar verirler. Fakat bu sessizliğe duydukları özlem, evlerine beklenmedik bir misafirle sarsılır. Kapılarını açtıklarında karşısında bilinci kapalı bir kadın bulurlar: Maddie. Onu kendine getirdiklerinde ise, asıl macera başlamak üzeredir.

Evlerine giren ve Maddie’yi geri almak isteyen kötü adamlarla karşı karşıya kalan Bash ve Renee, çareyi kaçakçılık çetesinden olan bu genç kadını korumakta bulurlar. Maddie’nin, canını kurtarmak için kaçtığı bu tehlikeli çete, onu geri almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Karşılaştıkları bu beklenmedik durum, Bash ve Renee’yi zor bir seçime sürükler: Ya Maddie’yi ölüme terk edecekler ya da onu korumak için çeteyle savaşacaklardır.

Kendi hayatlarını tehlikeye atma pahasına Maddie’ye yardım etmeye karar verirler. Bu cesur adım, onları beklenmedik bir yola sokar. Maddie’nin kız kardeşlerinin de çetenin elinde olduğunu öğrendiklerinde, bu üçlü bir araya gelerek bir ekip oluştururlar. Artık amaçları sadece hayatta kalmak değil, aynı zamanda Maddie’nin kız kardeşlerini de kurtarmaktır. Misilleme tehdidi her an başlarının üzerindeyken, bu cesur ekip karanlığın içine dalarak bilinmeyene doğru bir maceraya atılırlar.

Orjinal AdıGet the Girl Film Süre86 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Dram, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Chris Jai Alex Oyuncular Johnny Yong Bosch, Tetiana Gaidar, Kayla Eva, Dan Southworth, Chris Jai Alex, Mary Christina Brown, Shaun Paul Piccinino, Melodie Casta
Filme Yorum Yaz