6.5 / 10
1 1

Guadalupe Vadisi’nde sakin bir hayat süren Leo, Down sendromlu oğlu Benny ile birlikte zeytin çiftliği işletmektedir. Leo, çiftliği küçüklüğünden beri babasından devralmıştır ve bu topraklara derin bir sevgi beslemektedir. Benny ise çiftlikte her işi severek yapan, çalışkan bir gençtir.

Leo’nun üç kızı vardır: Rebeca, Julia ve Mariana. Kızları, büyüdüklerinde şehirlere taşınmış ve kendi hayatlarını kurmuşlardır. Ancak, her fırsatta babalarının çiftliğine gelerek aileleriyle vakit geçirmeyi ihmal etmezler.

Bir gün, Leo’nun kızları çiftliğe gelerek ona bir haberle gelirler. Bir gıda şirketi, Leo’nun çiftliğini satın almak için teklif sunmuştur. Bu teklif, Leo ve ailesini zor bir kararla karşı karşıya bırakır.

Leo, çiftliği satmanın maddi açıdan çok avantajlı olacağını bilir. Ancak, çiftlik aynı zamanda onun için çok özel bir yere sahiptir. Bu topraklarda, Leo’nun ailesi yıllarca birlikte büyümüş, anılar biriktirmiştir. Leo, çiftliği satmanın, ailenin geçmişiyle bağlarını koparacağını düşünmektedir.

Kızları da babalarının bu endişesini paylaşmaktadır. Ancak, onlar da çiftliğin finansal yükünden kurtulmanın önemli olduğunu düşünmektedirler.

Aile, bu zor kararı verebilmek için bir süreliğine birlikte vakit geçirmeye karar verir. Bu süreçte, geçmişlerini, bugünlerini ve geleceklerini gözden geçirerek, birlikte alacakları bu kritik kararı şekillendireceklerdir.

Orjinal AdıFamilia Film Süre104 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aile, Dram, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Rodrigo García Oyuncular Daniel Giménez Cacho, Vicky Araico, Maribel Verdú, Ángeles Cruz, Ricardo Selmen, Isabella Arroyo, Ilse Salas, Brian Shortall
Filme Yorum Yaz