6.0 / 10
1 2

Emily, yatırım fonu merdivenlerini tırmanırken, her adımda Luke’un desteğini hissediyordu. Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu genç çift, kıyasıya bir rekabetin hüküm sürdüğü bu alanda birlikte yükselmeye çalışıyordu. Ta ki Emily, beklenmedik bir terfi teklifi alana kadar. Bu terfi, tıpkı bir sıçrama tahtası gibi Emily’yi yukarı fırlatırken, ilişkilerinde de dengeleri alt üst etti.

Terfi, Emily’ye daha fazla sorumluluk ve stres yükledi. Artık Luke’a ayıracak daha az zamanı vardı. Bu durum, bir zamanlar sevgiyle beslenen desteği, bir rekabet ve kıskançlık duygusuna dönüştürdü. Luke, Emily’nin başarısından gurur duysa da, onu kaybetme korkusuyla boğuşuyordu.

Başarı ve hırs, Emily ve Luke’un ilişkisinde sinir bozucu sınırlar çizmeye başladı. Birbirlerini motive etmek yerine, sürekli karşılaştırma yapmaya başladılar. Bu durum, hem iş hem de özel hayatlarında yeni zorluklar doğurdu.

Emily ve Luke, bu terfi fırsatının getirdiği değişimle başa çıkmak zorundaydı. Başarılarını kutlamak yerine, ilişkilerini kurtarmak için mücadele ediyorlardı. Aşk ve hırsın bu imtihanında, hangisi galip gelecekti?

Orjinal AdıFair Play Film Süre113 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Gizem, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Chloe Domont Oyuncular Phoebe Dynevor, Alden Ehrenreich, Eddie Marsan, Rich Sommer, Sebastian De Souza, Sia Alipour, Yacine Ramoul, Brandon Bassir
Filme Yorum Yaz