5.7 / 10
1 1

Sebastian, Ellie’ye aşık olduğu andan itibaren evlenmek istediğini biliyordu. Fakat bir engel vardı: Ellie’nin babasıyla tanışmak. Ellie’nin babası John, eski kafalı ve muhafazakar bir Amerikalıydı. Sebastian, John’un onu onaylamayacağından korkuyordu.

Salvo ise bambaşka bir dünyadan geliyordu. Geleneklerine bağlı, katı ve inatçı bir İtalyandı. Sebastian’ın Ellie ile evlenmesine pek sıcak bakmıyordu. Oğlu için İtalyan bir kızla evlenmesini istiyordu.

Sebastian, Ellie’nin babasını etkilemek için elinden geleni yapmaya kararlıydı. Salvo’yu Ellie’nin ailesiyle tanıştırmak için bir hafta sonu planladı. Bu hafta sonu boyunca beklenmedik olaylar ve komik durumlar birbirini izleyecekti.

Sebastian, babası ve nişanlısı arasında denge kurmaya çalışırken birçok maceraya atılacak ve komik durumlarla karşılaşacaktı. İkili arasında kültürel farklılıklar, dil engelleri ve geleneklere uyum sağlama çabalarıyla dolu bir yolculuk başlıyordu. Sebastian, sevgisiyle ve mizah anlayışıyla tüm zorluklarla başa çıkmaya çalışırken, bir yandan da aşkını ve evlilik hayallerini gerçekleştirmek için mücadele edecekti.

Orjinal AdıAbout My Father Film Süre90 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Laura Terruso Oyuncular Robert De Niro, Sebastian Maniscalco, Leslie Bibb, Kim Cattrall, David Rasche, Anders Holm, Brett Dier, Adan James Carrillo
Filme Yorum Yaz