8.0 / 10
1 2

1980’lerin Avustralya’sında, Brisbane şehrinde yaşayan 12 yaşındaki Eli Bell, küçük yaşına rağmen çok şey yaşamış bir çocuktur. Babası kayıp, annesi uyuşturucu bağımlısı, üvey babası ise eroin satıcısıdır. Eli, ailesini bir arada tutabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Ancak, bu zor görevi yerine getirmek için çok çaba sarf etmesi gerekecektir.

Eli’nin hayatı, bir gün uyuşturucu bağımlısı annesinin hapse girmesiyle daha da zorlaşır. Eli, annesinin yokluğunda, kardeşi Gus’a bakmak zorunda kalır. Eli, Gus’a bakmak için okuldan bile kaçar.

Eli’nin hayatı, bir gün tanıştığı kötü şöhretli suçlu Slim ile değişir. Slim, Eli’ye hayatta kalmanın yollarını öğretir. Slim, Eli’ye iyi bir insan olmayı da öğretir.

Eli, büyüdükçe, ailesini bir arada tutabilmek için verdiği mücadelede başarılı olur. İyi bir insan olan Eli, ailesine ve arkadaşlarına her zaman destek olur.

Orjinal AdıBoy Swallows Universe Film Süre60 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gizem, Netflix, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Bharat Nalluri, Jocelyn Moorhouse, Kim Mordaunt Oyuncular Lee Tiger Halley, Christopher James Baker, Phoebe Tonkin, Felix Cameron, Jordy Campbell, Eloise Rothfield, Zachary Wan, Zac Burgess
Filme Yorum Yaz