2.4 / 10
1 15

Enes Batur, içine kapanık bir çocuktu. Ancak, bu içine kapanıklığın altında yatan bir neden vardı. Enes, ailesiyle yaşadığı iletişim eksikliği nedeniyle yalnızlık çekiyordu.

6 yaşındayken babasının hediye ettiği bilgisayar, Enes’in dünyasını değiştirmeye başladı. Bilgisayar sayesinde yeni şeyler öğrendi, yeni insanlarla tanıştı. Enes, artık yalnız değildi.

Ancak, bu yeni dünya, Enes’in ailesinden uzaklaşmasına neden oldu. Ailesi, Enes’in bilgisayara çok fazla zaman ayırdığını düşünüyordu. Enes’in hayallerini desteklemek yerine, onu üniversite sınavına hazırlanmaya zorladılar.

Enes, ailesinin onu anlamamasından dolayı hayal kırıklığına uğramıştı. Ancak, hayallerinden vazgeçmedi. Üniversite sınavına girmeyi kabul etti, ancak aynı zamanda YouTube kanalını da sürdürmeye devam etti.

Enes, üniversitede bilgisayar mühendisliği okumaya başladı. Ancak, derslere yeterince odaklanamıyordu. Aklını hep YouTube videosu çekmek işgal ediyordu.

Bir gün, Enes’in YouTube kanalı büyük bir başarıya ulaştı. Enes, kısa sürede Türkiye’nin en popüler YouTuber’larından biri haline geldi.

Enes’in başarısı, ailesini de şaşırttı. Ailesi, Enes’in hayallerinin peşinden gitmesine izin verdiği için mutluydu. Enes, ailesinin desteğiyle hayallerini gerçekleştirmeyi başarmıştı.

Orjinal AdıEnes Batur Hayal mi Gerçek mi? Film Süre110 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori Komedi, Yerli Türk Filmleri Ülke Yıl Yönetmen Kamil Cetin Oyuncular Enes Batur, Bilal Hanci, Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy, Uras Benlioglu, Yusuf Aktas
Filme Yorum Yaz
Yorumlar ( 1 Yorum )
azeyrox  - 28 Ocak 2024 'de yazıldı. Yanıtla

eskilerden izlemek istedim başka yerde bulamadım hep fragman koymuşlar kalite için teşekkürler