6.4 / 10
1 10

Huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isteyen genç bir çift, iki çocuklarıyla birlikte uzak bir bölgede bulunan bir ev kiraladı. Planları, burada mutlu ve huzurlu zaman geçirip şehre geri dönmekti. Ancak, beklenmedik bir olay yaşandı: Ev sahipleri aniden ortaya çıktı. Bu durum karşısında çift oldukça şaşırdı ve ne yapacaklarını bilemediler. Ev sahipleri, New York’ta yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle eve dönmek zorunda kaldıklarını söyledi. Ancak, ev sahiplerinin tuhaf davranışları çiftin güvensizlik duymasına neden oldu. İletişim araçlarının olmaması, çiftin şüphelerini artırdı. Gerçekten bu evin sahipleri miydi? Söyledikleri doğru muydu?

Yavaş yavaş, çiftin zihinlerinde şüpheler belirmeye başladı. Ev sahiplerinin beklenmedik bir şekilde ortaya çıkması ve elektrik kesintisi bahanesi, çiftin güvenini sarsmıştı. Ev sahiplerinin tuhaf davranışları da durumu daha da karmaşık hale getiriyordu. Çift, gerçekten bu evin sahipleri miydi yoksa başka biri miydi?

Orjinal AdıLeave the World Behind Film Süre138 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Sam Esmail Oyuncular Julia Roberts, Mahershala Ali, Ethan Hawke, Myha'la, Farrah Mackenzie, Charlie Evans, Kevin Bacon, Alexis Rae Forlenza
Filme Yorum Yaz