7.0 / 10
1 1

Inez, rüzgarın saçlarını okşadığı, güneşin tenini ısıttığı o özgürce dolaştığı dünyada, bağımsız bir ruhun sahibiydi. Kimseye bağlı olmadan, keşfedilmeyi bekleyen bir macera gibiydi hayat onun için. Her gün yeni bir serüvene atılır, bilinmeyene doğru yelken açardı. Ta ki bir gün, kader onu küçük Terry ile karşılaştırana kadar.

6 yaşındaki Terry, masumiyetin ve ihtiyacın somut örneğiydi. Bakışlarında kaybolmuş bir çocukluk, sesinde umutsuz bir yalvarış vardı. Inez, ilk başta bu beklenmedik bağın kaynağını anlayamadı. Fakat zamanla Terry’nin saf kalbi ve Inez’in korumacı içgüdüleri onları birbirine bağladı. Bir anne ve oğul gibi değil, iki yaralı ruh gibiydiler birbirlerine tutunan.

Kararını vermişti Inez. Terry’nin yanında olacaktı, onu koruyacaktı. New York’un kalabalık sokaklarında, kimliklerini gizleyerek, adeta birer gölge gibi yaşamaya başladılar. Inez, Terry’nin kayıp bir çocuk olduğunu biliyordu. Bu durum onları her an tehlikeye atıyordu. Kaçak statüsünde olması da işleri daha da zorlaştırıyordu.

Fakat Inez’in kalbinde filizlenen sevgi ve koruma duygusu, tüm engellerden daha güçlüydü. Terry’yi korumak sadece bir sorumluluk değil, aynı zamanda ona sevgi dolu bir yuva sağlama çabasıydı. Onun için her türlü riski göze alırdı.

Zaman geçtikçe, Inez’in içindeki annelik duygusu daha da güçlendi. Terry’nin mutluluğu ve güvenliği için her şeyi yapmaya hazırdı.

Orjinal AdıA Thousand and One Film Süre117 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen A.V. Rockwell Oyuncular Teyana Taylor, Aaron Kingsley Adetola, Aven Courtney, Josiah Cross, William Catlett, Terri Abney, Delissa Reynolds, Amelia Workman
Filme Yorum Yaz