5.7 / 10
1 1

Yılların aşınmasıyla sağlamlaşan Ruth ve Harry’nin ilişkisi, yeni bir maceraya atılmaya hazırdı. Uzun zamandır erteledikleri doğa gezisi, sonunda gerçek olacaktı. Fakat bu sıradan bir gezi olmayacaktı. Harry’nin macera tutkusu, onları Kuzeybatı Pasifik’in vahşi doğasına sürükleyecekti. Sırt çantalarını yüklenip, bilinmeyene doğru uzanan bir patikaya adım attılar.

Yoğun ormanın gölgesinde ilerlerken, ürkütücü bir keşif onları dehşete düşürdü. Siyah bir maddeyle kaplı bir geyik cesedi, sessizliğin ortasında gizemli bir mesaj gibiydi. Harry, bu esrarengiz hastalığın ardındaki gerçeği çözmeye kararlıydı. Acaba bu, sadece vahşi doğanın vahşeti miydi, yoksa daha derin bir gizem mi vardı?

Ruth, merakına yenik düşerek, ormanın derinliklerinde gizlenmiş bir mağaraya doğru ilerledi. Mağaranın içinde, mavi bir ışıkla parıldayan su birikintisi onu büyüledi. Bu suyun gizemli bir enerjiye sahip olduğunu hissediyordu. Harry de ona katılarak, bu mavi mucizenin kaynağını bulmaya çalıştı.

Her adımda, doğanın sunduğu sürprizlerle karşılaşıyorlardı. Gizemli işaretler, kaybolmuş uygarlıklara ait kalıntılar ve doğanın beklenmedik tehlikeleri onları bekliyordu. Gerçeklik algıları sarsılmaya başlamıştı. Artık her şeyin göründüğü gibi olmadığını biliyorlardı. Bu gizemli yolculuk, onları sadece doğanın kalbine değil, aynı zamanda kendi iç dünyalarına da götürecekti.

Orjinal AdıSignificant Other Film Süre84 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2022 Filmleri, Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Gizem, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Dan Berk, Robert Olsen Oyuncular Maika Monroe, Jake Lacy, Matthew Yang King, Dana Green, Loudon McCleery, Teal Sherer, Marcella Lentz-Pope, Andrew Morgado
Filme Yorum Yaz