7.0 / 10
1 3

Tony Stark, hem bir mühendislik dahisi hem de bir playboy olarak tanınan bir karakterdir. Demir Adam 1 filminde, kendi ülkesinde teknoloji harikası olduğunu göreceksiniz.

Şehirde füze ve silah imalatlarına devam edilmektedir ve ABD’de yeni bir füze tanıtımı yapılacaktır. Ancak Tony, esir düşer ve kaçıranlar ona yeni bir füze yapmasını emreder. Bunun yerine Tony, zırhlı bir giysi yapar ve kurtuluşunu planlamaya başlar. Bu durum Tony için alışılmadık bir durumdur ve mantığını kullanarak kaçmayı başarması gerekmektedir. Tony, boş zamanlarını kadınlarına ayırır ve tamamen farklı biri haline geliyor. Bu durum, onun başa çıkabileceği bir şeymiş gibi görünse de aslında nasıl mümkün olacağı düşünülmesi gereken bir konudur.

2 Mayıs 2008’de vizyona giren bu etkileyici film, Jon Favreau tarafından yönetililen filmin başrollerinde Robert Downey Jr., Terrence Howard, Jeff Bridges, Gwyneth Paltrow gibi deneyimli oyuncular rol alıyor.

2008 Marvel yapımı Bilim kurgu türündeki Demir Adam 1 – Iron Man 1 filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile 4K izleyin.

Orjinal AdıIron Man Film Süre126 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Jon Favreau Oyuncular Robert Downey Jr.,Gwyneth Paltrow,Terrence Howard,Jeff Bridges,Leslie Bibb,Shaun Toub,Faran Tahir,Clark Gregg
Filme Yorum Yaz