4.8 / 10
1 1

Kristen Walters, 18 yaşında zeki ve başarılı bir genç kızdı. Üniversiteden mezun olmak üzereyken, parlak bir gelecek onu bekliyordu. Ailesi, onun iyi bir kariyer yapmasını ve işçi sınıfından kurtulmasını istiyordu. Fakat Kristen’ın bambaşka hayalleri vardı. Moda dünyasına tutkuyla bağlıydı ve bu alanda kendini geliştirmek istiyordu.

Ailesi, Kristen’ın moda okuluna gitme fikrine karşıydı. Üniversite fonunu bu “aptalca” hayal için kullanmasına izin vermeyeceklerini söylediler. Kristen pes etmedi. Hayallerini gerçekleştirmek için kendi parasını kazanmaya karar verdi. Gizlice, çevrimiçi bir müstehcen içerik sayfası oluşturdu. Bu, utanç verici ve riskli bir yoldur, ancak Kristen’ın başka seçeneği yoktu.

Sayfa kısa sürede büyük ilgi gördü ve Kristen hedeflediği 10.000 doları kazandı. Moda okuluna kaydoldu ve hayallerine bir adım daha yaklaştı. Fakat her şeyin bir bedeli vardı. Kristen’ın gizli hayatı, takıntılı bir hayran tarafından ortaya çıkarıldı. Bu durum, Kristen’ı ve ailesini büyük bir tehlikeye attı. Kristen, hayallerinin peşinden gitmenin bedelini ağır bir şekilde ödemek zorunda kaldı.

Orjinal AdıConfessions of a Cam Girl Film Süre86 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Siobhan Devine Oyuncular Megan Best, Camille Sullivan, Vienna Leacock, Josh Bogert, Matthew Kevin Anderson, Zoë Noelle Baker, Forrest Anthony, Jason Nash
Filme Yorum Yaz