3.8 / 10
1 4

New York City’de mutlu bir aile olan Gru, Lucy, Margo, Edith ve Agnes’in sıradan hayatı, bir gün beklenmedik olaylarla sarsılır. Gru, geçmişteki kötü ününü arkasında bırakarak sevdikleriyle huzurlu bir yaşam sürmeye çalışmaktadır. Ancak, Gru’nun renkli geçmişi, eski bir düşmanın geri dönüşüyle birlikte tekrar gün yüzüne çıkar.

Gru’nun eski ortağı Balthazar Bratt, uzun bir süre sonra tekrar ortaya çıkar. Bratt, geçmişte Gru’nun en büyük rakiplerinden biri olmuş ve şimdi intikam alma niyetiyle geri dönmüştür. Margo’yu kaçırarak Gru’nun huzurlu yaşamını sarsar. Gru, bu beklenmedik tehdit karşısında kızını kurtarmak için hemen harekete geçmek zorundadır.

Gru, Bratt’ı durdurmak ve Margo’yu kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir. Çevresindekiler, ona destek olurken, Gru eski düşmanlarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Birlikte, eski rakiplerini dostlarına dönüştürerek Bratt’a karşı birleşirler ve zorlu bir planı hayata geçirirler.

Orjinal AdıDespicable Me 4 Film Süre120 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aile, Animasyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Chris Renaud, Patrick Delage Oyuncular Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Steve Coogan, Pierre Coffin
Filme Yorum Yaz