6.2 / 10
1 4

Elizabeth Banks’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Jimmy Warden’ın kaleme aldığı bu Amerikan yapımı gerilim filmi, 31 Mart 2023’te izleyici karşısına çıktı. Hikaye, yasa dışı bir madde taşıyan bir kuryenin uçakla yolculuk eeder ancak talihsiz bir olay, uçağın düşmesine neden oldu ve uçaktaki illegal madde kayboluverdi.

Bu trajik hadise sonrasında, Georgia ormanlarına doğru yaklaşan, içinde polis, suçlu, turist ve gençlerden oluşan tuhaf bir grup vardı. Fakat bu topluluğun farkında olmadığı şu gerçek vardı: 230 kilogramlık devasa yırtıcı, yuttuğu yasa dışı madde ile aldığı güçle daha da vahşi hale gelmiş ve kanlı katliamlar düzenliyordu.

Bu vahşi ve kara mizah dolu yapım, kökenini 1985 yılında yaşanan gerçek bir illegal uçak kazasından, kaybolan yasa dışı madde ve bu maddeyi yutan siyah ayının hikayesinden alıyor. Hikaye, Georgia’nın ormanlık bölgelerinde, oldukça tuhaf bir grup insanın bir araya geldiği yere odaklanıyor.

Bu grup içinde polisler, suçlular, turistler ve gençler bulunuyor. Ancak hepsini şaşkına çeviren gerçek şu ki, 500 pound (yaklaşık 230 kilogram) ağırlığındaki devasa yırtıcı hayvan, yuttuğu illegal madde ile güçlenmiş ve şimdi aç ve öfkeli bir şekilde kan arayışına girmiştir. Bu nedenle, çılgın bir kovalamaca ve hayatta kalma mücadelesi başlamıştır.

2023 yapımı Komedi, Gerilim türündeki Çıldırmış Ayı – Cocaine Bear filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile 4K izleyin.

Orjinal AdıCocaine Bear Film Süre95 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2023 Filmleri, Gerilim, Komedi, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Elizabeth Banks Oyuncular Keri Russell, Alden Ehrenreich, O'Shea Jackson Jr., Ray Liotta, Isiah Whitlock Jr., Brooklynn Prince, Christian Convery, Margo Martindale
Filme Yorum Yaz