6.5 / 10
1 3

Bir uçak yolculuğu, bir grup insanı birbirine bağlayan en yaygın yollardan biridir. Ancak, bu yolculardan biri bile, uçağın Pasifik Okyanusu’na düşeceğini hayal edemezdi.

Uçak, şiddetli bir fırtınaya yakalandı ve kontrolünü kaybetti. Pilotlar, uçağı kurtarmak için ellerinden geleni yaptılar, ancak sonunda başaramadılar. Uçak, okyanusun ortasında, ıssız bir adaya düştü.

Uçaktan sağ kurtulan yolcular ve mürettebat, kendilerini bir hayatta kalma mücadelesinin içinde buldular. Hava cebinde sıkışıp kalmışlardı ve her geçen saniye, oksijenleri tükeniyordu.

Bu grup, çok farklı geçmişlere sahip insanlardan oluşuyordu. Aralarında zengin işadamları, fakir işçiler, genç aşıklar ve yaşlı aileler vardı. Ancak, bu farklı geçmişler, hayatta kalmak için birlikte çalışmaları gerektiğinde önemini yitirdi.

Bu grup, zorlu doğa koşullarına karşı dayanışma içinde bir araya geldi. Hayatta kalmak için farklı beceri ve deneyimlere sahiplerdi. Aralarında mühendisler, doktorlar, balıkçılar ve askerler vardı.

Bu beceriler, hayatta kalmaları için çok önemliydi. Mühendisler, uçaktan hayatta kalan parçaları kullanarak bir barınak inşa ettiler. Doktorlar, yaralıları tedavi ettiler. Balıkçılar, balık tutmayı öğrendiler. Askerler, tehlikelere karşı koruma sağladılar.

Bu grup, Pasifik Okyanusu’nun ortasında, vahşi bir macera yaşadı. Doğanın zorlayıcı koşullarıyla baş etmek ve birbirlerine güvenmeyi öğrendiler. Hayatta kalmak istiyorlarsa, sonuna kadar birbirlerine güvenmeli ve mücadele etmeliler.

Orjinal AdıNo Way Up Film Süre90 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Claudio Fäh Oyuncular Phyllis Logan, Colm Meaney, Will Attenborough, James Carroll Jordan, Sophie McIntosh, Grace Nettle, Jeremias Amoore, Manuel Pacific
Filme Yorum Yaz