7.4 / 10
1 1

1792 yılı, Fransa için bir değişim ve kaos yılıydı. Devrim, monarşinin gölgesini kaldırmış ve yeni bir düzen kurmaya çalışıyordu. Fakat bu değişimden hoşnut olmayanlar da vardı. Aristokratlar, eski gücünü geri kazanmak için karanlık bir plan kurdular. Bu planın en önemli unsuru ise, vampirlerden oluşan bir orduydu. Vampirler, insanlığın en eski düşmanlarından biriydi ve aristokratlar, onları kullanarak devrimi bastırmayı ve yeniden iktidara gelmeyi umut ediyorlardı.

Ancak bu planı durdurmaya çalışanlar da vardı. Karayipli büyücü Annette, insanlığın son umudu olarak Richter Belmont’u aramaya başladı. Richter Belmont, efsanevi bir vampir avcısı ailesinin son üyesiydi ve Annette, onun vampirlerle savaşabilecek tek kişi olduğuna inanıyordu.

Richter Belmont, Annette’in çağrısına yanıt verdi ve vampirlerle savaşmaya başladı. Bu savaş kolay olmayacaktı. Vampirler güçlü ve acımasızdı ve Richter’ın tüm becerilerine ve cesaretine ihtiyacı olacaktı. Fakat Richter, insanlığın kaderini korumak için her şeyi yapmaya hazırdı.

Orjinal AdıCastlevania: Nocturne Film Süre50 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Aksiyon, Animasyon, Macera Ülke Yıl Yönetmen Sam Deats, Adam Deats Oyuncular Edward Bluemel, Thuso Mbedu, Pixie Davies, Richard Dormer, Nastassja Kinski, Zahn McClarnon, Elarica Johnson, Aaron Neil
Filme Yorum Yaz