4.2 / 10
1 1

Vahşi batının demir yumruklu şehri Deadwood’da, şiddet ve kumar her köşe başında kol geziyordu. Poker masaları, kan ve altınla ıslanmış savaş alanlarına dönüşmüştü. Bu vahşi ortamda, Calamity Jane adında bir kadın, kendi kurallarını koymayı başarmıştı. Keskin nişancılığı ve keskin diliyle erkek egemen dünyada saygı kazanmıştı.

Bir gece, Wild Bill, poker masasında hain bir kurşunla yere serildi. Jane’in öfkesi ve intikam ateşi alev alev yandı. Özgürlüğüne kavuşmak ve Wild Bill’in ölümünün arkasındaki gizemi çözmek için Deadwood’un sert Şerifinden önce davranması gerekiyordu. Zorlu bir kaçışın ardından, Jane intikam peşinde koşarken, dost ve düşmanın kim olduğunu ayırt etmesi gerekiyordu. Vahşi batının hain sularında hayatta kalmak ve adaleti sağlamak için her adımını dikkatle atmalıydı.

Orjinal AdıCalamity Jane Film Süre95 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Terry Miles Oyuncular Emily Bett Rickards, Stephen Amell, Primo Allon, Jana Berengel, Garrett Black, Spencer Borgeson, Tyler Burrows, James Drew Dean
Filme Yorum Yaz