5.8 / 10
1 1

Bosco’nun hikayesi, Quawntay Adams adında bir adamın 35 yıllık esrar bulundurma cezasıyla başlar. Bu, onu soğuk demir parmaklıklar ardına, umutsuzluğun kol gezdiği bir dünyaya sürükler. Yalnızlık, Bosco’nun en büyük düşmanıdır. Hapishanenin gri duvarları arasında kaybolmuş gibi hisseder. Günler birbirine karışır, her şey anlamsızlaşır. Ailesinden ve sevdiklerinden koparılmış, sanki dünyadan silinmiş gibidir.

Bir gün, Bosco, bir reklam panosunda bir kadının fotoğrafına rastlar. Kadının sakin ve destekleyici gülümsemesi, Bosco’nun kalbine dokunur. Bu bakışta, sanki onu anlayan, onunla empati kuran bir ruh görür. Bu kadın, sadece bir yabancı değil, aynı zamanda Bosco’nun özlemini çektiği kızıyla da özdeşleşir. Kızını bir kez daha görme arzusu, Bosco’nun içinde bir yangın gibi alevlenir. Hapishaneden kaçma fikri, her geçen gün daha da cazip hale gelir.

Bosco, planını titizlikle kurar. Her adımı, her ayrıntıyı hesaplar. Özgürlüğe giden yol, dikenlerle doludur. Tehlikeler ve risklerle doludur. Ama Bosco’nun kararlılığı tamdır. Kızına kavuşma umudu, her türlü engelden daha güçlüdür.

Orjinal AdıBosco Film Süre99 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Nicholas Manuel Pino Oyuncular Aubrey Joseph, Nikki Blonsky, John Lewis, D.C. Young Fly, Brandon Rogers, Jim O'Heir, Theo Rossi, Thomas Jane
Filme Yorum Yaz