6.2 / 10
1 20

Beş bin yıl öncesinde Black Adam, hem dehşet verici bir güçle donatıldı hem de bu güç yüzünden kendi oğlunu kaybetti. Black Adam, Kahndaq şehrinin eski süper kahramanıydı, ancak oğlunun ölümünden sonra, bu gücün bir lanet olduğunu düşünerek, oğlunun katillerinden intikam almaya yemin eder. Ancak Black Adam, intikamını almak için beş bin yıl boyunca beklemesi gereken bir lanet almıştır. Oğlunu kaybettiği ve güçlerini kazandığı gün korkunç bir şekilde hapsedilir ve beş bin yıl sürecek olan uzun bir uykuya dalış yapar.

Ancak beş bin yılın ardından, Black Adam uyanır, ve hemen insanları öldürmeye ve yıkıma yol açmaya başlar. Bu, Justice Society of America’nın, yani kahramanlar birliğinin dikkatini çeker. Çünkü Black Adam, uyanır uyanmaz ölüm saçmaya başlar ve her yere yıkım getirir. Justice Society of America, bu duruma daha fazla kayıtsız kalamaz ve Black Adam’ın öfkesini yatıştırmak ve onu kendi safına çekmek için büyük bir savaşa girişir. Ancak bu savaş daha da karmaşık bir hal alır, çünkü ortak bir düşmanın da işin içine karışmasıyla, büyük bir çatışma kaçınılmaz hale gelir.

Black Adam filmi, uzun bir süredir beklenen ve vizyona girdiği duyurulduktan sonra milyonlarca kişinin nefesini tutarak beklediği bir yapımdır. Bu efsanevi film, 4K film formatında sizlere sunulmaktadır ve yönetmen koltuğunda Jaume Collet Serra bulunmaktadır. Senaryosunu Adam Sztykiel, Rory Haines ve Sohrab Noshirani kaleme almışlardır. Başrol oyuncusu olarak Dwayne Johnson’ı izlerken, Sarah Shahi ve Viola Davis gibi ünlü isimler de başrol oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Bakalım, beş bin yıl boyunca öfkesini biriktirmiş olan Black Adam ile kahramanlar topluluğu arasında bir uzlaşma yolu bulunabilecek mi?

2022 yapımı Aksiyon türündeki Göl – The Lake filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile 4K izleyin.

Orjinal AdıBlack Adam Film Süre124 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2022 Filmleri, Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen Jaume Collet-Serra Oyuncular Dwayne Johnson, Aldis Hodge, Pierce Brosnan, Noah Centineo, Sarah Shahi, Quintessa Swindell, Marwan Kenzari, Bodhi Sabongui, Mohammed Amer, James Cusati-Moyer, Jalon Christian, Benjamin Patterson
Filme Yorum Yaz