6.4 / 10
1 4

Val, görünüşte mükemmel bir hayata sahip genç bir kadındır, ancak içsel bir keşif yolculuğuna çıkmıştır. İyi bir eğitim almış, başarılı bir kariyere sahip olmuş, çekici ve güçlü biri olarak dikkat çekmektedir. Ancak, Val’in karanlık tarafları, nemfomanyak bir seks bağımlısı olmasıyla ortaya çıkar. Seks, Val için sadece bir zevk aracı olmanın ötesine geçmiş, yaşam biçimi haline gelmiştir.

Kişisel günlüğü, Val’in en içsel düşüncelerini ve samimi itiraflarını barındıran bir günlük gibi işlev görmektedir. Val, farklı insanlarla ilişkiye girerek doyumsuz cinsel arzularını tatmin etmeye çalışırken, bu onun duygusal dengeyi kaybetmesine yol açar. Cinsellik, Val’in yaşamında bir anlam taşır hale gelmiş ve bu durum, onu aşkın ve hayat kadınlığının sınırlarına götürmüştür. Artık farklı bir kariyer yolu seçmiş olan Val, cinselliğin karanlık yönleriyle yüzleşme sürecinde içsel bir dönüşüm geçirir.

Orjinal AdıDiario de una ninfómana Film Süre101 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Dram, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Christian Molina Oyuncular Belén Fabra, Leonardo Sbaraglia, Llum Barrera, Geraldine Chaplin, Ángela Molina, Pedro Gutiérrez, José Chaves, Jorge-Yamam Serrano
Filme Yorum Yaz