5.9 / 10
1 1

Helena, dış görünüşüyle sıradan bir genç kız gibi görünse de, içinde sakladığı karanlık sırlar onu diğerlerinden ayırır. Bu sırlar, yıllar önce onu terk eden ve adını vahşi doğada “Bataklık Kralı” olarak duyuran psikopat babasıyla bağlantılıdır. Helena ve annesi, babasının gölgesinde vahşi doğada esir gibi yaşamışlardır. Fakat babasının hapishaneden kaçmasıyla Helena’nın kabusu tekrar başlar.

Helena, babasının tehdidi altında, onu durdurmak için geçmişiyle yüzleşmek zorundadır. Bu tehlikeli macerada onu sadece fiziksel engeller değil, aynı zamanda geçmişinin travmatik anıları da beklemektedir. Kendisini ve sevdiklerini korumak için Helena, korkularıyla savaşmak ve karanlığın içine dalmak zorundadır. Bu yolculuk sadece bir baba-kız hesaplaşması değil, Helena’nın kim olduğunu ve ne kadar güçlü olduğunu keşfetmesi için bir fırsattır. Belki de en büyük savaşı, kendi içindeki karanlıkla mücadele etmek ve gerçek kimliğini bulmaktır.

Orjinal AdıThe Marsh King's Daughter Film Süre109 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Gizem, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Neil Burger Oyuncular Daisy Ridley, Ben Mendelsohn, Brooklynn Prince, Gil Birmingham, Caren Pistorius, Garrett Hedlund, Joey Carson, Joshua Peace
Filme Yorum Yaz