5.0 / 10
1 1

Bozcaada, aşkların filizlendiği bir yerdir. Şirin ve Ali de bu adanın büyülü atmosferinde birbirlerine aşık olmuşlardı. Ancak, aşkları, zaman içinde farklı şekillerde evrilecekti.

Şirin, Bozcaada’nın doğal güzelliklerine ve sakin hayatına aşıktı. Ali ise İstanbul’un ışıltılı dünyasına. İki genç, farklı hayallere sahip olmalarına rağmen, aşkları için bir araya gelmeyi başardılar.

Ancak, bu mutluluk uzun sürmedi. Ali, kariyeri için İstanbul’a gitmeye karar verdi. Şirin, Ali’yi kaybetmemek için onunla gitmeyi kabul etti.

İstanbul’da, Şirin ve Ali’nin aşkı yeni zorluklarla karşılaştı. İki genç, farklı kültürlere ve yaşam tarzlarına uyum sağlamaya çalıştılar. Bu süreçte, aşkları da sınanacaktı.

Şirin ve Ali, aşklarını korumak için mücadele edecekler miydi? Yoksa, farklı hayatlar onları birbirinden ayıracak mıydı?

Orjinal AdıAşk Mevsimi Film Süre100 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram Ülke Yıl Yönetmen Murat Seker Oyuncular Dilan Çiçek Deniz, Cem Yigit Uzümoglu, Duygu Sarisin, Firat Tanis, Hakan Bilgin, Ertugrul Postoglu, Lila Gürmen, Mert Asutay
Filme Yorum Yaz