8.5 / 10
1 3

Arabalar Yollarda (Cars on the Road), Disney+ yayın hizmeti için Pixar tarafından üretilen bir Amerikan bilgisayar animasyonlu dizidir ve Arabalar serisine dayanmaktadır. Dizi, Şimşek McQueen ve en iyi arkadaşı Mater’ın Mater’ın kız kardeşinin düğününe katılmak için doğuya doğru bir yolculuğa çıkmasını konu edinmektedir. Bu dünyada, antropomorfik konuşan arabalar ve diğer araçlarla dolu bir evrene odaklanıyor.

Dizi, farklı senaryolarda karakterlerin maceralarını ve örneğin dinozor benzeri arabalar tarafından kovalanmalarını gösteren bölümler içermektedir. Ayrıca, Arabalar film serisinden tanıdık karakterlerin geri dönüşlerini ve yeni karakterlerle yeni mekanları da keşfetmektedir.

Ana seslendirme kadrosunda Şimşek McQueen’i seslendiren Owen Wilson ve Mater’ı seslendiren Larry the Cable Guy gibi tanınmış oyuncular rol alıyor. Dizi, 8 Eylül 2022’de vizyona girdi. Arabalar Yollarda Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleriyle 4K, 1080p ve 720p Full HD yüksek kalitelerde Hdfilmizlesene’de izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Orjinal AdıCars on the Road Film Süre2 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2022 Filmleri, Animasyon, Komedi, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen Kevin Reher Oyuncular Owen Wilson, Larry the Cable Guy
Filme Yorum Yaz