9.3 / 10
1 3

Arabalar 3 filminde Şimşek McQueen’in yeni ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmasını ve eski zaferlerine geri dönmek için verdiği mücadeleyi izliyoruz. Şimşek McQueen, Piston Kupası’nı kazanmak ve kendini yeniden kanıtlamak için bu modern arabaları yenmeli ve eski formunu yakalamalıdır. Bu yolculukta, işinin bitmediğini ve hala en iyi yarış arabası olduğunu kanıtlamak için yoğun bir şekilde çalışması gerekecektir.

Efsanevi karakter Şimşek McQueen’e, Arabalar 3 filminde de Owen Wilson ses vermektedir. Ona en yakın arkadaşı Mater, Larry the Cable Guy tarafından seslendirilirken, genç teknisyen Cruz Ramirez rolünde Cristela Alonzo bulunmaktadır. Diğer karakterler arasında Smokey rolünde Chris Cooper ve Sterling rolünde ise Nathan Fillion gibi tanınmış oyuncular yer almaktadır.

2017 yapım Cars 3 – Arabalar 3 Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı olarak 4K, 1080p ve 720p yüksek kalitelerde sinema zevkinizi Hdfilmizlesene ile izleyin, keyifli seyirler.

Orjinal AdıCars 3 Film Süre102 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2017 Filmleri, Animasyon, Komedi, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Brian Fee Oyuncular Owen Wilson,Cristela Alonzo,Chris Cooper,Nathan Fillion,Larry the Cable Guy,Armie Hammer,Ray Magliozzi,Tony Shalhoub
Filme Yorum Yaz