5.2 / 10
1 15

Arabalar 2, yarış arabası Şimşek McQueen ve onun en yakın arkadaşı Mater’ın maceralarını anlatan bir animasyon filmidir. Filmde, Şimşek McQueen Dünya Şampiyonası’na katılmak için Avrupa’ya gitmeye karar verir ve Mater da ona eşlik eder. Ancak Avrupa’da beklenmedik olaylar meydana geliyor.

Mater, hem Şimşek McQueen’e yarışta yardım etmek hem de casusluk görevini yerine getirmek zorunda kalır. Bu sırada Japonya’nın ve Avrupa’nın sokaklarında heyecan dolu kovalamaca ve maceralar yaşanır.

Kahramanlarımız Şimşek McQueen ve en yakın arkadaşı kurtarma aracı Mater, Dünya Şampiyonası’na katılmak için deniz aşırı bir yolculuğa çıkarlar. Mater, bu yolculukta uluslararası bir casusluk oyununun içine düşer ve Şimşek McQueen’e yardım etmekle gizli bir casusluk görevini yerine getirmek arasında kalır. Mater’ın aksiyon dolu yolculuğu, Japonya ve Avrupa sokaklarında heyecan dolu bir kovalamacaya dönüşür.

Filmde, Şimşek McQueen karakterine Owen Wilson, Mater karakterine Larry the Cable Guy ses verir. Ayrıca Finn McMissile karakterini Michael Caine, Holley Shiftwell karakterini Emily Mortimer ve Sir Miles Axlerod karakterini Suzy Izzard seslendirir.

Arabalar 2 filmi, John Lasseter ve Bradford Lewis tarafından yönetilmiştir. Filmin başrollerinde Larry the Cable Guy, Owen Wilson, Michael Caine, Emily Mortimer, Eddie Izzard, John Turturro, Brent Musburger, Joe Mantegna, Thomas Kretschmann, Peter Jacobson, Bonnie Hunt ve Darrell Waltrip yer alıyor. Film, 2011 yılında ABD’de çekildi. IMDb puanı 6.1 olan film, animasyon, komedi, macera ve yabancı film türünde. Arabalar 2 Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle 4k, 1080p ve 720p Full HD gibi yüksek kalitelerde Hdfilmizlesene ile izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Orjinal AdıCars 2 Film Süre106 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Animasyon, Komedi, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen John Lasseter,Bradford Lewis Oyuncular Owen Wilson,Larry the Cable Guy,Michael Caine,Emily Mortimer,Eddie Izzard,John Turturro,Brent Musburger,Joe Mantegna
Filme Yorum Yaz