6.7 / 10
1 10

Piston Kupası’nda The King ve Chick Hicks’e karşı yarışmak üzere Kaliforniya’ya doğru yola çıkan ünlü yarış arabası Lightning McQueen, istemeden Radiator Springs adındaki kasabanın yollarına zarar verir. Üstelik kendisi de tamir olması gerekmektedir. Bu sırada kasabada geçireceği zaman boyunca yeni arkadaşlıklar kurar. Aşkı bile burada bulan kahramanımız küçük kasabada kaldığı süre içerisinde dostluğun ve aşkın önemini anlamaya başlar.

2006 yapımı Arabalar 1 filmi, animasyon, komedi ve aile türlerinde bir yapımdır. John Lasseter ve Joe Ranft tarafından yönetilen filmin seslendirme ve oyuncu kadrosunda Owen Wilson, Paul Newman, Bonnie Hunt, Larry the Cable Guy, Cheech Marin, Tony Shalhoub, Guido Quaroni, Jenifer Lewis, Paul Dooley, Michael Wallis, George Carlin, Katherine Helmond, John Ratzenberger ve Joe Ranft gibi isimler rol alıyor. Arabalar 1, ABD yapımı bir filmdir ve IMDB puanı 7.1’dir. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Film, 4K, 1080p ve 720p Full HD gibi yüksek kalitelerde izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Orjinal AdıCars Film Süre117 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Aile, Animasyon, Komedi, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen John Lasseter,Joe Ranft Oyuncular Owen Wilson,Bonnie Hunt,Paul Newman,Larry the Cable Guy,Cheech Marin,Tony Shalhoub,Guido Quaroni,Jenifer Lewis
Filme Yorum Yaz