5.3 / 10
1 1

Nina, emekli bir ajandı. Geçmişinin aksiyon dolu günleri geride kalmış, sakin ve huzurlu bir yaşam sürüyordu. Derken, bir gün geçmişi kapısını çaldı. Mesleğinin ilk yıllarında edindiği deneyimlerle, bu işin ne kadar tehlikeli olduğunun farkındaydı. Oğlu için bir zamanlar onu terk etmeyi seçmişti. Uzaktayken sevdiklerine zarar gelmeyeceğine inanıyordu. Fakat ansızın oğlunun kaçırıldığını öğrenince, geçmişiyle yüzleşmenin zamanı geldiğine karar verdi.

Nina, yıllar önce bıraktığı tehlikeli dünyaya geri döndü. Oğlu için, kendi içindeki savaşın fitilini ateşledi. Eski günlerde kullandığı ölümcül yeteneklerini yeniden canlandırdı. Görev adamı ruhunu yeniden canlandırarak, oğlunu bulmak için amansız bir mücadeleye başladı. Bu tehlikeli macerada, geçmişinin gölgesiyle yüzleşirken, oğlunu kurtarmak için her türlü riski göze aldı. Tehlikenin ve aksiyonun içinde hem içsel hem de fiziksel bir dönüşüm yaşadı. Artık o, eski Nina değildi. Oğlu için her şeyi göze alan bir savaşçıydı.

Orjinal AdıDzien Matki Film Süre94 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Mateusz Rakowicz Oyuncular Agnieszka Grochowska, Adrian Delikta, Dariusz Chojnacki, Paulina Chrusciel, Pawel Koslik, Arkadiusz Brykalski, Sebastian Dela, Szymon Wróblewski
Filme Yorum Yaz