5.7 / 10
1 1

Madrid’in kalbi Gran Vía caddesi, bir anda cehenneme döner. Patlamalar, çığlıklar ve panik her yeri sarar. Santi, bu kaosun tam ortasında, hayatta kalmak için mücadele eder. Duman ve toz bulutları dağıldığında, karşısında dehşet verici bir manzara belirir. Yerde yatan cansız bedenler, paramparça olmuş binalar ve her yerde kan… Santi, bir terör saldırısının hedefi olmuştur.

Yaşanan bu vahşetten tek canlı çıkan terörist Hamza, Santi’yi rehin alır. Patlayıcılarla dolu bir yelek giydirir ve onu şehrin göbeğinde, kalabalık bir meydanda terk eder. Santi, her an patlayabilecek bir bomba ile yaşamaya mahkumdur.

Santi’nin hikayesi sadece bir terör saldırısının ötesine geçer. İstihbarat birimleri, acil servisler ve medya, onu kurtarmak için adeta seferber olur. Farklı gruplar, ortak bir amaç için bir araya gelir. Santi’nin hayatı, terörizmin gölgesinde filizlenen insanlık ve dayanışma örneği haline gelir.

Ancak zaman Santi aleyhine işlemektedir. Bomba her an patlayabilir. Yetkililer, geri sayım sona ermeden bombayı etkisiz hale getirmenin bir yolunu bulmak zorundadır. Santi ise bu süreçte, ölümle yüzleşmenin getirdiği psikolojik savaşı vermektedir.

Orjinal AdıTodos los nombres de Dios Film Süre105 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Daniel Calparsoro Oyuncular Luis Tosar, Inma Cuesta, Nourdin Batan, Roberto Enríquez, Patricia Vico, Lucas Nabor, Fernando Cayo, Antonio Buíl
Filme Yorum Yaz