3.6 / 10
1 1

Dahilik düzeyindeki genç öğrenci grubu, kuantum bilgisayarın etkileyici potansiyelini kullanarak insan zihinlerini birbirine bağlayan ve becerileri iletebilen kablosuz sinir ağı yazılımını geliştirmişlerdir. Bu bilimsel başarı, gençler arasında büyük bir heyecan yaratmıştır. Buldukları teknolojinin, insanlığın sınırlarını zorlayacağına olan inançları, umut ve olumlu enerjiyle doludur.

Ancak gençlerin düşüncesizce bu teknolojiyi yayma kararı, kendilerini büyük bir tehlikenin içinde bulmalarına neden olur. Kısa bir süre sonra, bu güçlü aracın kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilme ihtimali ortaya çıkar. Karanlık güçler, bu teknolojiyi kontrol etmek isteyenler olarak belirir ve gençler, yarattıkları şeyle savaşmak zorunda kaldıklarında gerçek tehlikenin farkına varırlar.

Orjinal AdıMindGamers Film Süre97 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Andrew Goth Oyuncular Sam Neill, Dominique Tipper, Oliver Stark, Tom Payne, Melia Kreiling, Antonia Campbell-Hughes, Predrag Bjelac, Turlough Convery
Filme Yorum Yaz