7.4 / 10
1 1

Florence Jordan, oğlu Michael’ın özel bir yeteneği olduğunu biliyordu. Küçük yaşlardan itibaren, Michael’ın olağanüstü atletizm becerileri ve rekabetçi ruhuyla öne çıktığını fark etmişti.

Florence, Michael’ın yeteneklerini geliştirmesine yardımcı olmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Michael’ın basketbol oynamasını teşvik etti, ona koçluk yaptı ve ona destek oldu.

Michael’ın başarısında Florence’ın fedakarlığının büyük bir payı vardı. Michael’ın basketbol kariyerine odaklanabilmesi için, Florence, kendi kariyerini ve hayallerini geri plana attı.

Florence’ın fedakarlığı, Michael’ın basketbol tarihinin en iyi oyuncularından biri olmasına yardımcı oldu. Michael, NBA’de altı şampiyonluk kazandı, beş kez MVP seçildi ve 10 kez All-Star seçildi.

Florence Jordan, sadece oğlunun annesi değil, aynı zamanda onun başarısının arkasındaki gizli kahramandı.

Orjinal AdıAir Film Süre111 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Ben Affleck Oyuncular Matt Damon, Jason Bateman, Ben Affleck, Chris Messina, Viola Davis, Julius Tennon, Damian Delano Young, Chris Tucker
Filme Yorum Yaz