6.7 / 10
1 2

Emirhan, AVM’deki olaydan sonra artık bir kahramandı. Herkes onu tanıyordu ve ona hayrandı. Ancak, Emirhan bu ilgiden hoşlanmıyordu. O sadece normal bir çocuk olmak istiyordu.

Dedesinin yanına taşınan Emirhan, çocuk kampında çalışmaya başladı. Orada tanıştığı çocuklar, Emirhan’ın içindeki macera ruhunu yeniden alevlendirdi.

Bir gün kampta bir belgesel ekibi belirdi. Ekip, kampın botanik bahçesini çekmek istiyordu. Saffet Dede, ekibi memnuniyetle karşıladı. Ancak, kısa süre sonra şüpheli bir şekilde ayağını kırdı.

Bu olay üzerine kampın sorumluluğu Emirhan ve diğer çocuklara geçti. Çocuklar, belgeselcilerin gerçekte ne planladıklarını öğrenmek için araştırmaya başladılar.

Araştırmaları sonucunda, belgeselcilerin aslında özel bir bitki olan Zinya çiçeğini çalmak için geldiklerini öğrendiler. Bu durum üzerine Emirhan ve diğer çocuklar, ajanlara karşı zorlu bir mücadeleye girişti.

Orjinal AdıAfacanlar Kampta Film Süre84 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Komedi Ülke Yıl Yönetmen Enes Ates Oyuncular Ebrar Alya Demirbilek, Burak Kut, Virgile Mangiavillano, Rastin Paknahad, Berat Efe Parlar, Bülent Polat, Irem Tokat, Talha Tosun
Filme Yorum Yaz